گلدان هدیه - گلدان تبلیغاتی

گلدان هدیه یا گلدان تبلیغاتی چیست ؟

در جامعه امروزی تبلیغ کسب و کار یا بازاریابی یکی از راه‌های مبتکرانه‌ای است که هرچقدر روش به کارگیری به روزتر باشد توجهات بیشتری را به خود جلب خواهد کرد. بنابراین یکی از این هدایای تبلیغاتی خاموش گلدان هدیه یا همان گلدان تبلیغاتی است که با تبلیغاتی جدید و مؤثر به عنوان بازاریابی سبز معروف است. یک گلدان تبلیغاتی علاوه بر اینکه هدیه ای پر طراوت و جذاب است، روشی جهت تبلیغ کسب و کار یا برند شما محسوب می‌شود. همچنین می‌توان از این گلدان ها در هر جایی و برای هر مناسبتی استفاده کرد.

توجه : این مقاله توسط گروه باغبانی مریان تالیف شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه خدمات و محصولات باغبانی مریان می‌توانید به بخش فروشگاه و یا صفحه اصلی مراجعه نمایید.

گلدان هدیه و گلدان تبلیغاتی کودکانه

 

مزایای خرید گلدان هدیه (گلدان تبلیغاتی)

در بازاریابی سبز به کارگیری گلدان هدیه و گیاهان سبز و زیبا در هدایای تبلیغاتی جایگزین مناسبی برای کارت، کاغذ و… است. با این کار از اتلاف منابع و آسیب‌دیدگی درختان و در نهایت محیط زیست جلوگیری می‌شود. در نتیجه کاری شگفت انگیز و خلاقانه محسوب می‌شود. در این گلدان ها از گیاهان زیبا استفاده می‌کنند که برای اشخاصی  حامی محیط زیست و طبیعت  جذاب زیادی دارند. زیرا علاوه بر حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان، موجب تصفیه هوای آلوده در مکان های مورد نظر می‌شود. همچنین گلدان های تبلیغاتی دارای ماندگاری زیادی هستند که شما می‌توانید کسب و کار یا برند خود را روی آن حکاکی کرده تا با هر بار دیدن آن برند خود را به افراد مصرف‌کننده یادآوری کنید. معمولاً جنس یک گلدان تبلیغاتی می‌تواند از پلاستیک، شیشه، چوب و سرامیک باشد که جنس سرامیک نسبت به سایر جنس‌ها محبوبیت بیشتری دارد.

بازاریابی سبز یا گلدان هدیه چیست؟

یکی از بعدهای اجتماعی بازاریابی سبز ارائه هدایای تبلیغاتی سبز است که هدف شرکت‌ها از ارائه آنها، حمایت و حفاظت از محیط زیست و همچنین تشویق حامیان آن‌ها است. درنتیجه هدف این نوع بازاریابی ساخت محیط زیستی سالم است. شما با اهدای یک گلدان تبلیغاتی اسم برند خود را در ذهن مخاطبان و مشتریان حک می‌کنید و جان تازه‌ای به محیط زیست و طبیعت می‌بخشید و به آنها نشان می‌دهید که شرکت شما تا چه اندازه برای محیط زیستی سالم و جهانی سبز ارزش قائل است. به مرور زمان و افزایش رقابت بین بازارها و البته تغییر نگرش مخاطبان، شرکت‌ها به پیروی از رویکردهای موجود در بازار سبز وادار می‌شوند. همچنین شرکت‌ها از طریق مهندسی مجدد در خدمات، طراحی و تولید کالا جایگاه خود را بازار رقابت تثبیت می‌کنند استفاده از هدایای سبز می‌تواند در تثبیت و ایجاد مزایای رقابتی در شرکت‌ها بسیار مؤثر باشد. هدف از بازاریابی سبز کمک به پاکی، پایداری، بهبود محیط زیست و همچنین تغییر رفتار مصرف‌کنندگان، کارکنان و خود شرکت جهت به‌کارگیری بهینه از طبیعت است.

اثر گذاری بازاریابی سبز  بر روی افراد

بازاریابی سبز بر روی افرادی که برای محیط زیست ارزش قائل می‌شوند و به آن اهمیت می‌دهند بسیار تأثیرگذار است. به کارگیری بازاریابی سبز از طریق گلدان هدیه حتی اگر هزینه زیادی برای شرکت‌ها در برداشته باشد، باز هم گزینه مناسب و تأثیرگذاری است. امروزه محصولات سبز در بازار هدایای تبلیغاتی حرف اول را می‌زند با این وجود سهم سه درصدی در بین سایر بازارها را دارد. البته در بازارهای صنعتی این سهم بسیار کمتر است در نتیجه این موضوع بیانگر آن است که هنوز صنایع جهان مختلف هزینه پایین و سوددهی بالا را حائز اهمیت می‌دانند. در چنین شرایطی داشتن رویکرد سبز در یک شرکت، می‌تواند تمایز رقابتی خیلی خوبی را ایجاد کند.

انواع گلدان تبلیغاتی

گلدان هدیه سفالی

گلدانی ارزان قیمت با رنگ های گرم که معمولاً برای کاشت هر نوع گیاهی مناسب است و به آسانی می‌توان آن را تهیه کرد. همچنین دارای شکل‌ها و طرح‌های مختلف و وزن زیاد می باشد که به دلیل مقاومت بالا مناسب فضای بیرونی هستند.

گلدان هدیه سفالی

گلدان تبلیغاتی پلاستیکی

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت پلاستیک‌سازی انواع گلدان ها در شکل‌ها، اندازه‌ها و رنگ های مختلفی با قیمت ارزان‌تر نسبت به سایر گلدان ها به بازار عرضه می‌شوند. همچنین با وجود وزن کم دوام آن‌ها بسیار زیاد است. البته اگر می‌خواهید در بالکن از این گلدان هدیه ها استفاده شود باید گلدان تبلیغاتی شما از نوع فلاور باکس باشد چرا که مقاومت بیشتری از خود در مقابل سرما و نور خورشید نشان می‌دهند.

در گلدان های تبلیغاتی پلاستیکی، گزینه گلدان تبلیغاتی کاشتنی نیز وجود دارند. در این نوع از هدایا، به جای ارائه گیاه در یک گلدان تبلیغاتی، بذر و خاک گیاه به همراه گلدان ارائه می‌شود. در نتیجه در این حالت مخاطب به چالش کشیده می‌شود و وارد فعالیت کاشت، داشت و برداشت می‌شود که بسیار لذت بخش است.

تخفیف ویژه دوره باغبانی کودک

شما می‌توانید تا پایان این ماه، دوره باغبانی کودک را با 20 درصد تخفیف تهیه نمایید.        

کد تخفیف : web251  

گلدان تبلیغاتی کاشتنی

بازاریابی سبز با گلدان چوبی

چوب رنگ‌شده با شکل کاملاً طبیعی خود را به نمایش می‌گذارد و می‌توان آن را مطابق سلیقه خود رنگ‌آمیزی کرد تا جلوی گرمی به محیط زندگی شما بدهد. البته جنس این گلدان ها بیشتر از چوب فشرده، مقاوم جنگلی یا سدر می باشد تا در برابر رطوبت مقاومت آن به حداکثر برسد. برخی تولید کنندگانه روی این گلدان‌ها یک لایه رزین اعمال می‌کنند تا مقاومت آنها در برابر آب افزایش یافته و براق‌تر شوند. گلدان تبلیغاتی چوبی در میان هدایای تبلیغاتی گلدانی جزو گران‌ترین‌ها و البته شیک‌ترین هدایا محسوب می‌شود.

گلدان تبلیغاتی چوبی

گلدان تبلیغاتی فلزی

در بازاریابی سبز علاوه بر قابلیت بازیافت و زیست‌تخریب‌پذیر بودن هدایای تبلیغاتی، باید به ماندگاری آن‌ها نیز فکر کرد. گلدان هدیه فلزی جزء جدیدترین گلدانهای هدیه است که معمولاً از جنس چدن، گالوانیزه، روی یا مس ساخته می‌شوند. همچنین درصد تخریب آن‌ها بسیار پایین است و ماندگاری بالایی دارند. می‌توان از این گلدان‌ها چندین سال استفاده کرد و حتی می‌توان آن‌ها را بازیافت کرد و دوباره به کار برد. البته باید توجه داشت که جذب نور در این نوع گلدانها بالا است و در نتیجه برای محیط‌های پر نور مناسب نیستند و باعث خشک شدن ریشه گیاه می‌شوند.

گلدان هدیه فلزی در بازاریابی سبز

گلدان هدیه پلی استایرن

گلدان تبلیغاتی پلاستیکی با روکش براق یا پلی استایرن، مقاوم و سبک است و می‌توان در فضای بیرونی منزل از آن استفاده کرد. البته هزینه آن بالا است و به دلیل وزن سبک نباید در برابر وزش باد قرار گیرد.

گلدان هدیه کودکانه

—————————————————————————————-

با توجه به اهمیت بازاریابی سبز و ارائه گلدان هدیه به مشتریان و دوستان، امروزه پکیج های کاشت گیاه گزینه ای مناسب جهت هدیه دادن هستند. جهت آشنایی با انواع پکیج کاشت گیاه مریان به صفحه فروشگاه مراجعه نمایید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر برای ارائه این محصولات به صورت تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

راستی می دونستی که باغبونی یکی از بهترین روش‌ها برای علاقه‌مند کردن بچه‌ها به میوه‌‌ و سبزیجاته؟ اگر میخوای بچه‌هات رو به مصرف غذاهای سالم تشویق کنی، حتما باغبونی رو با اونا تمرین کن. تازه باغبونی باعث افزایش صبر، اعتماد به نفس و مسئولیت‌پذیری بچه ها هم میشه😋

 حالا که اینقدر باغبونی خوبه🥰، یادت نره به فروشگاهمون هم سر بزنیا😉. تو فروشگاه مریان، هر چیزی که برای یادگیری و انجام باغبانی کودک و نوجوان نیاز داری رو می‌تونی پیدا کنی 😍

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا