هدیه خلاقانه تبلیغاتی باغبانی

هدیه خلاقانه و ارتباط آن با باغبانی

اکثر علاقه‌مندان به گیاه و گل با گرفتن یک هدیه خلاقانه تبلیغاتی مرتبط به حرفه و شغل باغبانی متأثر و خوشحال خواهند شد. بیشتر مردم از تأثیر زیبایی و مزیت‌های گیاهان در زندگی خود باخبر هستند. بنابراین روش‌های زیادی جهت افزایش زیبایی منزل و گل و گیاهان شما وجود دارد که با صرف زمان و هزینه کم می‌توانید به آسانی از آن‌ها بهره ببرید. همچنین از طریق ارائه ابزارهای باغبانی جذاب در قالب یک هدیه خلاقانه به افراد علاقه‌مند به این حرفه، دوستی خود را به اثبات برسانید.

فهرست مطالب

توجه : این مقاله توسط گروه باغبانی مریان تالیف شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه خدمات و محصولات باغبانی مریان می‌توانید به بخش فروشگاه و یا صفحه اصلی مراجعه نمایید.

معرفی انواع هدیه خلاقانه تبلیغاتی در زمینه باغبانی

آب بانک  

افرادی که نمی‌توانند وقت خود را به آبیاری اختصاص دهند و یا افرادی که مدام در سفر هستند و وقت کافی جهت مواظبت از گیاهان را ندارند، آب بانک هدیه خلاقانه ‌ای برای آنان است. این هدیه علاوه بر نجات گیاهان از خشک شدن، می‌تواند وسیله تزئینی برای شخص باغبان باشد.

آب بانک آبیاری

جعبه گیاهان معطر

اگر شما می‌خواهید به اشخاص علاقه‌مند به حرفه باغبانی یک هدیه خلاقانه بدهید یک جعبه گیاهان معطر برای وی تهیه کنید. البته گیاهانی داخل جعبه بگذارید که به راحتی و در هر محیطی غیر از باغ قابل کشت باشند. همچنین استفاده از این گیاهان گزینه مناسبی برای طعم و رنگ دادن به غذاهای آنها خواهد بود.

جعبه گیاهان معطر

نشانگرهای سرامیکی

نشانگرهای سرامیکی و تزئینی یک هدیه خلاقانه و کاربردی در زمینه باغبانی است. این ابزارها اطراف گیاهان و نهال‌ها را روشن کرده و در نتیجه تشخیص آن‌ها راحت‌تر می‌شود. همچنین آب، یخ‌زدگی و آفتاب بر روی این نشانگرها تأثیری ندارد و می‌توان در باغ، آشپزخانه یا تراس از آنها استفاده کرد.

نشانگر گیاهان

شمع برای کاشت، یک هدیه خلاقانه

این نوع شمع‌ها از موم سویا تولید می‌شوند که به غیر از معطر بودن، تزئینی و سازگار با محیط‌زیست هستند. این شمع‌ها در بسته‌بندی سبزیجات با رایحه مورد نظر و همان دانه پوشانده شده‌اند. بنابراین شمع را از جعبه خارج کرده و آن را داخل آب بگذارید. سپس به همان جعبه بسته‌بندی در خاک کاشته و آن را آب‌پاشی کنید.

شمع سبز کاشتنی

پیش بند باغبانی یک هدیه خلاقانه برای باغبانان

یکی از لوازم جانبی در زمینه باغبانی پیش بند است که از شخص باغبان در برابر لکه‌ها محافظت می‌کند و بسیار کاربردی و عملی است. اگر انتخاب این هدیه به درستی صورت گیرد، می تواند گزینه‌ی خیلی جذابی برای باغبانی باشد که این هدیه خلاقانه تبلیغاتی را دریافت می‌کند. بنابراین هنگام خرید پیش بند مدلی با جیب و حلقه انتخاب کنید که شخص باغبان بتواند بذر و یا وسایل جانبی اش در جیب‌های این پیش بند جای دهد.

پیش بند باغبانی

جعبه ذخیره سازی برای کیسه‌های بذر

جعبه ذخیره سازی بذر هدیه مناسبی برای فرد باغبان است زیرا علاوه بر محافظت از بذرها، به آن‌ها نظم و ترتیب خاصی می‌بخشد. در این جعبه ها می‌توان بذرها را بر اساس ماه کشت دسته‌بندی می‌کند. برخی از این جعبه‌ها به شکل بدون محفظه نیز ساخته شود که بیشتر جنبه تزیینی دارند. که انتخاب آن بسته به معیارهای شخص هدیه گیرنده و هدیه دهنده متفاوت است.

هدیه خلاقانه تبلیغاتی جعبه بذر

آبپاش

آبیاری نقش مهمی در محافظت و نگهداری گیاهان دارد بنابراین انتخاب یک آبپاش مناسب و هماهنگ با رنگ و طرح قفسه‌های گلخانه یا باغ شخص هدیه گیرنده، گزینه‌ای جذاب و هیجان انگیزی خواهد بود.

آبپاش زیبا و خلاقانه

تخفیف ویژه دوره باغبانی کودک

شما می‌توانید تا پایان این ماه، دوره باغبانی کودک را با 20 درصد تخفیف تهیه نمایید.        

کد تخفیف : web251  

صندلی همراه جعبه ابزار یک هدیه خلاقانه تبلیغاتی

هدیه دادن صندلی همراه با جعبه ابزار غیر معمول به نظر می‌رسد اما در حین حال کار بسیار زیرکانه، راحت و کاربردی است. این گونه صندلی ها دارای جیب‌های نگهدارنده در اطرافشان هستند که این امکان را به باغبان می‌دهد وسایل خود را در این جیب‌ها بگذارد. از دیگر مزیت‌های این صندلی به تاشو بودن آن می‌توان اشاره کرد. این صندلی ها گزینه مناسبی برای افراد ماهیگیر نیز هستند.

صندلی همراه جعبه ابزار

کیت باغبانی

این کیت ها نه تنها برای افراد باغبان هدیه مناسبی است بلکه برای تمام افراد علاقه‌مند به گیاه و گل می‌تواند هدیه ای خلاقانه و جذاب باشد.. بنابراین شما می‌توانید با تهیه کیت هایی پر ازگل‌های هماهنگ با ماه تولد شخص هدیه گیرنده را سورپرایز کنید.

کیت باغبانی کودک

دستکش باغبانی

هدیه دادن یک دستکش خوب برای باغبان مبتدی، با تجربه یا مشتاق ایده‌ای بی‌نظیر است. زیرا علاوه بر کاربردی بودن دستکش‌ها، کاملاً اصولی و جذاب طراحی‌شده‌اند. بنابراین این خصوصیات باعث می‌شود که به عنوان یک هدیه مناسب به آن نگاه شود و علاقه شخص را به باغبانی افزایش داد.

دستگش باغبانی

سبد باغبانی

سبد باغبانی یک هدیه خلاقانه تبلیغاتی زیبا و البته ضروری برای هر باغبان جهت نگهداری و ذخیره سازی ابزار موردنیاز می‌باشد. همچنین می‌توان جهت برداشت سبزیجات و میوه از آن استفاده کرد.

سبد باغبانی یک هدیه خلاقانه تبلیغاتی

کیت میکرو گرین ( ریز سبزی)

پرورش و نگهداری ریز سبزی ها فرد را وادار به کشت آن‌ها می‌کند زیرا با پرورش آن‌ها همیشه سالاد سرشار از سبزیجات تازه در اختیار شما می‌باشد که سلامتی‌تان را تضمین می‌کند. همچنین ریز سبزی ها سرشار از ویتامین‌ها، مواد مغذی و عناصر کمیاب هستند که با کمترین هزینه و زمان توسط شخص باغدار یا شخص خانه‌دار قابل پرورش هستند.

کیت کاشت ریز سبزی و میکرو گرین

آب‌نبات چوبی گیاهی ارگانیک

افرادی که به محیط‌زیست اهمیت زیادی می‌دهند و روحیه لطیفی دارند آب‌نبات چوبی گیاهی ارگانیک هدیه مناسبی برای آنها است. زیرا علاوه بر زیبایی و جنبه خوراکی می‌توان چوب آن را در باغ کاشت. برای نمونه آب‌نبات گل همیشه‌بهار و هلو اگر چوب آن را بکارید شاهد رشد گل همیشه‌بهار خواهید شد.

آبنبات چوبی گیاهی کاشتنی

مداد کاشتنی 

مداد کاشتنی نیز یک هدیه خلاقانه تبلیغاتی جذاب است که در انتهای آن بذر وجود دارد و به مداد محیط‌زیستی یا مداد سبز معروف است. بنابراین با کاهش سایز مداد، دانش آموزان به جای دور ریختن آن‌ها را می‌کارند که با انجام این عمل دانش آموزان به فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست و مواد بازیافتی آشنا شده و عمل کاشت بذر را یاد می‌گیرند.

هدایای تبلیغاتی خاص

راستی می دونستی که باغبونی یکی از بهترین روش‌ها برای علاقه‌مند کردن بچه‌ها به میوه‌‌ و سبزیجاته؟ اگر میخوای بچه‌هات رو به مصرف غذاهای سالم تشویق کنی، حتما باغبونی رو با اونا تمرین کن. تازه باغبونی باعث افزایش صبر، اعتماد به نفس و مسئولیت‌پذیری بچه ها هم میشه😋

 حالا که اینقدر باغبونی خوبه🥰، یادت نره به فروشگاهمون هم سر بزنیا😉. تو فروشگاه مریان، هر چیزی که برای یادگیری و انجام باغبانی کودک و نوجوان نیاز داری رو می‌تونی پیدا کنی 😍

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا