پکیج و بسته کاشت گیاه، یک ابزار فوق العاده در جهت مارکتینگ و بازاریابی هوشمندانه

  • توسط : پرهام ملک محمدی
  • دسته بندی : مقاله علمی
  • تعداد دیدگاه ها : 0
پکیج و بسته کاشت گیاه، یک ابزار فوق العاده در جهت مارکتینگ و بازاریابی هوشمندانه

سال‌های سال است که شرکت‌های مختلف از ابزارهای متنوعی برای پیشبرد اهداف مارکتینگ خود بهره می برند. یکی از مهم ترین این ابزارها ارائه ی محصول یا خدماتی در قالب هدیه تبلیغاتی است. ایده‌ای که ماهیت و محتوای این نوشته را تشکیل داده، انتخاب گیاهان در قالب پکیج‌های کاشت گیاه به عنوان هدیه‌ی تبلیغاتی است.

به تفصیل در باب فواید و امکاناتی که این انتخاب در اختیار تعمیق شناخت و موفقیت یک برند بازی خواهد کرد سخن می گوییم، اما در همین سطر، به نظر شما چه ایده‌ی هوشمندانه‌تری از هدیه ی زندگی در قالب یک گیاه وجود دارد؟

توجه: این مقاله توسط گروه باغبانی کودک مریان تهیه و تنظیم گردیده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر  در زمینه کارگاه‌ها و محصولات باغبانی کودک مریان می‌توانید به بخش خدمات و یا صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

هدیه ی تبلیغاتی کاشت گیاه، برای چه کسی؟

وقتی از هدیه ی تبلیغاتی سخن می گوییم، لزوما با این دیدگاه به مساله نگاه نکنید که برندها یا شرکتی خاص در قالب یک پکیج یا بسته تبلیغاتی کاشت گیاه، بین خود و مخاطب و مشتریانش پل می زند. تعمیق ارتباط میان افراد و برند ها حد و مرزی به این شکل نمی شناسد. به عنوان مثال هدیه یک پکیج کاشت گیاه می تواند با هدف ارتقای حس وفاداری کارکنان به شرکت صورت پذیرد. از این دست مثال ها فراوان می‌توان یافت. حضور و نگهداری از گیاهان باعث ایجاد ایجاد حس آرامش در افراد می‌شود و در این دنیای شلوغ و پر از استرس چه هدیه‌ای بهتر از آرامش و حس سرزندگی است؟ با استفاده از چنین تکنیک‌های کوچکی می‌توان یک کسب و کار را تبدیل به جایی کرد که کار کردن درآن، همکاری و  یا خرید از آن، مایه‌ی‌ افتخار، خوشحالی و سرزندگی برای هر کسی به شمار آید.

 

پکیج یا بسته تبلیغاتی کاشت گیاه، با چه هدفی؟

اگر ظرفیت هدیه ی تبلیغاتی کاشت گیاه در زمینه ی مارکتینگ و یاری رساندن به روند ارتقای برند برای شما جذابیت ندارد، کمی به فواید علمی و پزشکی آن اشاره می کنیم، به بیان دقیق تر مساله را به این شکل نگاه کنید که تنها با هزینه ای معقول و کم، هدیه ای اعطا می کنید کاربردی و مفید به شرح زیر:

1- هدیه‌ی یک گیاه و نگهداری از آن توسط فرد، به طور قابل ملاحظه و ملموسی استرس را کاهش می دهد (اگر شخص مورد نظر شما در فضای پرتنشی کار می کند، هدیه ی گیاه فوق العاده خواهد بود).

2- گیاه به ویژه در محیط های کاری سبب ارتقای بهره وری و عملکرد اشخاص می شود.

3- حضور گیاه در محیطی مشخص نه تنها جلوه های زیبایی شناسانه‌ی دکوراسیون را تغییر می دهد، بلکه از فردی که نگهدارنده‌ی گل و گیاه است چهره و شخصیت قابل اعتنا و اعتمادتری می سازد.

4- حضور گیاه در فضا سبب افزایش سلامت هوا، کاهش گرد و خاک و باکتری های مضر می شود.

5- از همه مهم‌تر اینکه، یک گیاه انسجام فکری و ساختاری نظام مند در جان و جهان فرد ایجاد می‌کند.

 

پکیج هدیه کاشت گل آهار

 

پکیج هدیه کاشت گل آهار، یک پیشنهاد قابل تامل

حال انگیزه ی شما از هدیه ی یک پکیج تبلیغاتی کاشت گیاه هر آن چه که باشد(چه این که صرفا قصد مارکتینگ داشته باشید و چه در صدد ارائه‌ی هدیه ای مفید برآمده باشید و چه هر دو)، انتخاب مصداقی مناسب برای این کار در زمره‌ی کارهای دشوار قرار می گیرد، راحتی کاشت، نگهداری، زیبایی گیاه، زیبایی بسته بندی و بسیاری دیگر عواملی هستند که باید آن ها را در نظر داشت و مدیریت کرد.

بررسی های ما نشان می دهد که گل آهار از هر نظر برای ارائه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در قالب پکیج کاشت گیاه فوق‌العاده مناسب است. این گیاه زیباست،طیف متنوعی از رنگ ها را ارائه می دهد، در یک گلدان کوچک رشد می کند و از همه مهم تر به نگهداری خیلی دقیق و وسواس گونه احتیاجی ندارد و با کمی حوصله و انتقال گیاه به گلدان بزرگتر می‌توان شاهد گل دادن آن در داخل منزل بود.

با توجه مزایای گل آهار و اهمیت وجود یک هدیه‌ی تبلیغاتی کاشت گیاه مناسب، گروه باغبانی مریان پکیج هدیه کاشت گل آهار را طراحی و به بازار ارائه نمود. آن چه که ما پکیج هدیه کاشت گل آهار می نامیم شامل:

  • بسته خاک غنی شده (نکات بهداشتی درباره ی این خاک رعایت شده است)؛
  • گلدان سفالی رنگی درجه یک در ابعاد ارتفاعی پنج و قطر هفت سانتی‌متری؛
  • یک بسته بذر گل آهار(اصلاح شده و آماده ی رشد)؛
  • و البته راهنمای کاشت

چیزی که در هدایای تبلیغاتی در کنار کاربردی و مفید بودن آن‌ها برای مشتری اهمیت پیدا می‌کند، زیبایی و شکیل بودن شکل ظاهری آن هدیه است. با توجه به اهمیت این موضوع، پکیج هدیه کاشت گل آهار به گونه‌ای فوق العاده زیبا طراحی شده است تا ظاهر آن بتواند بیانگر هویت سازمانی باشد که آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

در صورتی که به محصول پکیج هدیه کاشت گل آهار علاقه‌مند شده‌اید، جهت کسب اطلاعات جزئی‌تر و کاملتر با ما تماس بگیرید.

 

منابع (با تصرف فراوان):

https://smallbiztrends.com/2014/11/indoor-office-plants.html

https://www.givingplants.com/business-gifts.html

 

گل آهار کاشته شده

 

نظر دهید

نظرات